ETTEVÕTTEST

OÜ Vanalinna Ehitus on 2001. aastal asutatud Eesti ehitusettevõte, mille tegevuspiirkond on Eesti, Soome ja Rootsi. Ettevõtte põhitegevusalad on ehituslik peatöövõtt, fassaaditööd ja puidu restaureerimine.

Alates 2003. aastast omame Muinsuskaitse tegevusluba, mis annab tunnistust, et väärtustame vana säilitamist ning taastamist. Meie eesmärk on aidata ehitada silda väärtusliku mineviku ja kvaliteetse tuleviku vahel.

2009. aastal alustasime ehitustegevust Soomes, kus oleme tuntud ja hinnatud fassaaditöödel ning hoonete puitosade ennistamisel. Meie tugevuseks on eri tüüpi krohvifassaadid ning nende taastamine. Samuti oleme kogenud puidu restaureerimistööde alal, taastades nii avatäiteid kui ka väärikaid puittreppe ning -mööblit.

2019. aastal asutasime tütarettevõtte VE Bygg AB, mille tegevuspiirkond on Rootsi. VE Bygg on peamiselt tegelev fassaaditööde valdkonnas.

Ehitusteenust pakkudes lähtume rangetest kvaliteedinõuetest ja kasutame keskkonnaressursse optimaalselt. Oleme loonud ja juurutanud integreeritud juhtimissüsteemi, mis põhineb rahvusvahelistel kvaliteedijuhtimissüsteemi (ISO 9001:2015), keskkonnajuhtimissüsteemi (ISO 14001:2015) ning töötervishoiu ja tööohutuse juhtimissüsteemi (ISO 45001:2018)  standarditel. Samuti peame enda tegevuses oluliseks sotsiaalse vastutuse põhimõtteid.

Pikaajalise edu ja pideva arengu taga on meie pühendunud meeskond, kelle hulka kuuluvad kvalifitseeritud ja diplomeeritud ehitusinsenerid ning aastatepikkuse kogemusega spetsialistid. Areneva ettevõttena suudame pakkuda uuenduslikke ja nutikaid lahendusi, mis ületavad klientide ootused ning tagavad usaldusel põhineva koostöö.

MISSIOON, VISIOON JA VÄÄRTUSED

JUHTPÕHIMÕTTED