ETTEVÕTTEST

OÜ Vanalinna Ehitus on 2001. aastal asutatud Eesti ehitusettevõte, mille tegevuspiirkond on Eesti ja Soome. Ettevõtte põhitegevusalad on ehituslik peatöövõtt, fassaaditööd, maalritööd ja puidu restaureerimine.

Alates 2003. aastast omame Muinsuskaitse tegevusluba. See annab tunnistust, et oleme asjatundlikult pühendunud vana säilitamisele ja taastamisele, aidates ehitada silda väärtusliku mineviku ja kvaliteetse tuleviku vahel.

2009. aastal alustasime tegevust Soomes, kus oleme tuntud ja hinnatud fassaaditöödel ja hoonete puitosade ennistamisel. Meie tugevuseks on eri tüüpi krohvifassaadid ning nende taastamine. Puidu restaureerimistöödeks omame professionaalset restauraatorite meeskonda, kes teostavad restaureerimistöid nii Tallinna töökojas kui ka objektil.

Ehitusteenust pakkudes lähtume rangetest kvaliteedinõuetest ja kasutame keskkonnaressursse optimaalselt. Oleme loonud ja juurutanud integreeritud juhtimissüsteemi, mis põhineb rahvusvahelistel kvaliteedijuhtimissüsteemi (ISO 9001:2015), keskkonnajuhtimissüsteemi (ISO 14001:2015) ning töötervishoiu ja tööohutuse juhtimissüsteemi (OHSAS 18001:2007)  standarditel. Samuti peame enda tegevuses oluliseks sotsiaalse vastutuse põhimõtteid.

Pikaajalise edu ja pideva arengu taga on meie pühendunud meeskond, kelle hulka kuuluvad kvalifitseeritud ja diplomeeritud ehitusinsenerid ning aastatepikkuse kogemusega spetsialistid. Areneva ettevõttena suudame pakkuda uuenduslikke ja nutikaid lahendusi, mis ületavad klientide ootused ning tagavad usaldusel põhineva koostöö.

VISIOON JA VÄÄRTUSED

JUHTPÕHIMÕTTED